----------
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Fidan Dünyası süs bitkisi yetiştiriciliğinin yanı sıra hepimizin ve dünyanın geleceği olan çocuklarımızı da unutmamış ve onların zinde bir vücut, sağlam bir irade ve zekaya sahip olabilmelerini; zevkli ve coşkulu vakit geçirmelerini sağlayabilecek yeşil alanlar oluşturmayı amaç edinmiştir.

Dizayn ve tasarım anlayışında hep farklılık ve yenilikleri izleyen; estetik, fonksiyonel, değişen dünya koşullarına uyumlu ve süreklilik sağlayıcı özellikte olmalarını hedefleyen Fidan Dünyası, konusunda deneyimli çalışanları, uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Arazimizin iklim özellikleri; yılda 913 mm ortalama yıllık yağış % 80 oransal nem ve +13 C derece ortalama sıcaklığı ile Dış Mekan Süs Bitkileri yetiştiriciliği için son derece uygun meteorolojik şartlara sahiptir.

VİZYONUMUZ

TÜRKİYE'DEN DÜNYA'YA''

Globalleşen Dünyada fırsatları iyi değerlendirerek, istikrarlı bir finansal performans ile ASYA ve AVRUPA'da faaliyet gösteren kalıcı güvenli ve saygın bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

TEMEL GÖREVİMİZ ve TARZIMIZ

MÜŞTERİLERİMİZE ve ÇEVREMİZE ÖNEM VERMEK
Müşterilerimizi  Fidan  Dünyasının  değerli  bir  üyesi  olarak  görmek  ve  bunun  gereğini yapmak.
Mükemmelliği ürünlerimizin ve Fidan Dünyasının hayat tarzı haline getirmek.
Çalışanlarımızın içindeki cevheri ve gücü ortaya çıkararak eğitimle destekleyip daha yararlı hale getirmek.
Fidan sektörünün  ihtiyaç  duyduğu  ürünlerin temininde ve üretiminde her zaman iyilerle çalışmak.
Fidancılık sektörüne ilgi duyan, üretime yatkın şahısları destekleyerek fidancılık sektöründe verimli hale getirmek.
Tasarrufu, iş birliğini, paylaşımı sağlamak.

----------
     | ANA SAYFA | KURUMSAL | BİTKİLERİMİZ | ONLINE SATIŞ | İLETİŞİM |                                                                                                         İZMİR WEB TASARIM
----------

Leylandi, Piramit Mazı, Top Akasya, Ihlamur, Oya Ağacı, Leylak, Top Mazı, Alev Ağacı, Ligusturum, Berberis, Ardıç Çeşitleri, Limoni Servi, Arizona Kırtık Mavi Servi, Şekilli Limoni  Servi, Gold Taflan, Fıstık  Çamı, Süs Eriği, Tijli  Fidan, İthal  Kartopu, Defne  Ağacı, Meldensis, Şekilli  Leylandi, Sedir, Mavi  Ladin, Karaçam, Çim, Zakkum, Hedere.